top of page
Kanada Göçmenlik Danışmanlığı Hizmetleri


Binlerce nitelikli Geçici Vize sahibi, kendilerinin ve ailelerinin yaşamlarını iyileştirmek için daimi statü elde etme umuduyla Kanada'da istihdam edilmektedir. İyi haber şu ki, Eyalet Adayı Programı, bir Kanada eyaletinin veya bölgesinin uygun eğitim, beceri ve/veya iş deneyimine sahip bir kişiyi Kanada'da Daimi İkamet için aday göstermesine izin vermektedir. Gerçek şu ki, bu vizeler çok sınırlıdır ve başvuranların çoğu kabul edilmeyebilir.


Adaylık belgesi aldıktan sonra, başvuru sahibi daimi ikamet başvurusunda bulunmak için Kanada Vatandaşlık ve Göçmenlik Bürosuna ayrı bir başvuru yapar. Eyalet kriterlerini karşılamanın yanı sıra, bireyin federal göçmenlik şartlarını da karşılaması gerekecektir. Bu süreçler, yalnızca bir göçmenlik uzmanı aracılığıyla elde edilebilecek uygun yasal rehberlik gerektirir. Eyalette belirlenen kriterlerin karşılanmaması, başvurunun reddedilmesine yol açacaktır.
 

Kanada Eyalet Göçmen Programları
 
 • Alberta Eyalet Aday Programı

 • British Columbia Eyalet Aday Programı

 • Manitoba Eyalet Aday Programı

 • Newfoundland & Labrador Eyalet Aday Programı

 • Nova Scotia Eyalet Aday Programı

 • Ontario Eyalet Aday Programı

 • Quebec Eyalet Aday Programı

 • Yukon Eyalet Aday Programı
   

En Kolay Eyalet Programı Hangisi?
 

Kanada'ya taşınmak isteyen herkes, bu ülkenin her biri kendine özgü özelliklere, çalışma fırsatlarına ve yasalara sahip olan eyaletlerden ve bölgelerden oluştuğunu unutmamalıdır. Bazı başvuru sahipleri hangi İl Aday Programının en kolay olduğunu merak edecektir. İl Aday Programları eyaletten eyalete değişiklik göstermektedir.


Kanada göçmenlik yasaları özellikle karmaşıktır ve size yardımcı olacak bir göçmenlik uzmanı olmadan en bilinçli kararları vermeniz mümkün olmayacaktır. Örneğin, her ikisi de sizi aday göstermek isteyen iki ayrı eyaletten işvereniniz varsa, bu eyaletlerden birine kabul edilmiyor olabilirsiniz ve bunu tespit etmek için aşırı düzeyde bilgi sahibi olmanız gerekebilir. Ayrıca, il yasaları değişebilir ve bu da başvurunuzun uygulanabilirliğini sizin bilginiz olmadan yeniden ayarlayabilir. Bunlar göçmenlik uzmanlarının bildiği şeylerdir. Ayrıca, bir başvuruyu tamamlamak için gerekli tüm adımları bilirler ve özellikle yazılı başvuru ve destekleyici belgelerin her zaman doğru bir şekilde ele alınmasını sağlamak için özel çaba gösterirler, çünkü en ufak bir hata başvurunun reddedilmesine neden olabilir. Aday gösterildiğiniz eyalete kesinlikle kabul edildiğinizden emin olmak için, güvenilir ve saygın bir göçmenlik uzmanı ile çalışın.
 

PNP Başvuruları hakkında lisanslı bir Kanadalı göçmenlik uzmanına ne sorulmalı?


Tüm göçmenlik uzmanları eşit yaratılmamıştır.  Çoğu zaman Kanada Eyalet Aday Programı vizelerinin doğru sorular sorulmadığı için kabul edilmediğini fark ettik.

Kanada Eyalet Aday Programı vize başvurunuzda size yardımcı olması için işe almayı planladığınız herhangi bir kişiye sormak isteyeceğiniz bazı çok önemli soruları burada bulabilirsiniz:
 

 • Her eyalet ve bölgedeki gereklilikler arasındaki fark nedir?

 • Kanada'ya göç ettikten sonra o eyalete veya bölgeye yerleşmek için gereken şartlar nelerdir?

 • Eyalet aday programları kapsamında hem iş hem de işçi fırsatları var mı?

 • Kişinin bir ailesi varsa, ailenin de ilgili PNP kapsamında göç edip edemeyeceğini de bilmek isteyebilirsiniz.
   

Göçmenlik uzmanının bu önemli soruları sizin için yanıtlamakta hiçbir sorunu olmamalıdır.
 

PNP Vize Başvurusu Değerlendirmesi için Neden Başvurmalısınız?


Eyalet Aday Programı (PNP) Vizesi için tüm doğru destekleyici belgelerle birlikte eksiksiz bir dosya hazırlamanın önemini biliyoruz. Yeniden başvuruda bulunmak maliyetli ve sancılı bir süreç olabilir, bu nedenle işleri ilk seferde doğru yapmayı tercih ediyoruz.

Mevcut il aday programları kapsamında çok sayıda fırsat bulunmaktadır. Programların kendileri sürekli değişmektedir ve PNP Vizesi ile uğraşırken güncel olmak kritik önem taşımaktadır. Bir başvuruda önemli bir ayrıntı eksikse, bu başvurunun reddedilmesine neden olabilir, bu nedenle çıkarlarınızı temsil eden doğru firmaya sahip olmak çok önemlidir.
 

Sadece değişiklikler konusunda güncel olmakla kalmayıp aynı zamanda potansiyel bir başvuru sahibine hedefleri doğrultusunda en iyi programı doğru bir şekilde önerebildiğimizden emin oluyoruz. Vize başvurunuzun azami özen ve yetkinlikle işleme alındığından emin olabilirsiniz.


Nasıl Başvurabilirsiniz?


Başlamak çok kolay, göçmenlik meselenizle ilgili bir değerlendirme için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.
 

Ön değerlendirme

Ön Değerlendirme formumuz bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir hizmeti kapsamamaktadır. Formu dolduran adayların uygunluk durumu mail ile 5 iş günü içerisinde belirlenir.

Adaylar daha sonra hizmet paketlerimizden birini satın alarak sorularını sorabilir ve uygun göçmenlik stratejilerini belirleyebilirler.

Ön Değerlendirme Formu
Hangi Hizmetlerle İlgileniyorsunuz?

Teşekkürler. Sizinle temasa geçeceğiz.

bottom of page