top of page
Müşterilerimiz & Projelerimiz

İşinizin özüne uygun yöntemler tasarlıyor, iletişim dilinizi ve pazarlama yolculuğunuzu oluşturuyor, sizi doğru ifade edecek işlere kafa yoruyoruz. Her şey doğru bir büyüme ve pazarlama stratejisiyle başlar. Bu yüzden işimizin temeline fikri koyuyor, önce stratejiyi oluşturuyoruz. Stratejimizin odağına, geleneksel ve dijital medyanın tüm mecralarında diyalog kurmayı ve etkileşimi koyuyoruz.


CMS Development & Migration Project (Aptean.com)

Sitecore CMS'te Aptean.com sitesinin proje kapsamı, platformun tasarımının ve uygulamasının yönetimi. Dünya çapındaki tüm Aptean yazılım ürünü sitelerinin bu yeni platforma taşınması.

Sonuçlar
 

- Online (SEO, SEM, SMM, lead gen programları) ve offline (etkinlikler, ticari fuarlar) stratejilerini entegre eden tüm faaliyetleri için pazarlama platformlarının (Eloqua+Pivotal CRM+ Sitecore CMS) entegrasyonunun yönetimi.

- Web sitesi Almanca, İspanyolca, Çince, Japonca, İsveççe ve Fransızca dillerinde yerelleştirilmesi ve 2.000'den fazla belge (whitepaper, broşür vb.) ve 500 video üretimi.


 

Global SEO Project (Aptean.com)

Aptean.com SEO projesi, farklı coğrafyalardan paydaşların yüksek düzeyde katılımını gerektiren büyük bir girişim ve başarıydı. Bu projede, organik arama yoluyla hedef kitleleriyle etkileşim kurma biçimlerini şekillendirmeyi başardık.

Sonuçlar
 

- SEO, Sosyal Medya ve PR optimizasyonu, derin linkleme ve diğer sitelerden link çeken mükemmel içerik sayesinde Aptean.com'un Web'deki marka değeri artırıldı.
- Sektörle ilgili diğer birçok anahtar kelime için Google'da ilk konumda 63 organik arama listesi, ilk 10 konumda 275 liste elde edildi ve Microsoft, Oracle ve SAP gibi en iyi rakipleri geride bırakıldı

- Domain otoritesi 0'dan 72'ye yükseltildi.


 

Hootsuite CMS Development and Migration Project (Hootsuite.com)

Hootsuite.com yeni CMS Geliştirme ve Taşıma projesindeki çalışmalarımızdan gurur duyuyoruz. 
 

Sonuçlar
 

- CRM, MAS platformları ile entegre, yüksek performanslı, müşteri adayı üreten, çok dilli bir web sitesi olan yeni CMS platformunun kapsamı, tasarımı, uygulaması ve geçişinin yönetilmesi.

- Web sitesini bir potansiyel müşteri yaratma makinesine dönüştürmek için müşteri açılış sayfalarının ve özel müşteri yolculuklarının oluşturulmasının yönetilmesi.


 

Hootsuite Localization Project (Hootsuite.com)

Çeviri ve küresel markalaşmada tutarlılık için merkezi çeviri ve yerelleştirme sürecinin yönetilmesi.
 

Sonuçlar
 

- İçerik çevirilerini ve yüklemelerini yönetimi ve Almanca, İspanyolca (ES ve LATAM), Fransızca, İtalyanca, Japonca ve Portekizce dillerinde 7 yeni dil içi siteyi kullanıma sunulması.
 

- İçeriklerinin çeşitli sektörlerdeki karar vericiler tarafından keşfedilebilmesi için etiketleme sisteminin uygulanmasının yönetimi.

- Ziyaretçi deneyimini ve dönüşümünü iyileştirmek için farklı coğrafyalardaki site ziyaretçilerine kişiselleştirilmiş mesajlar sağlanması.

 

Çevrimiçi işletme gelirinizi, marka itibarınızı artırmanıza ve hedef kitlenizle etkileşiminizi geliştirmenize yardımcı olmamızı ister misiniz? 
Planlarımızı inceleyin, veya iletişim formunu kullanarak bize ulaşın; en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. 

Bazı Müşterilerimiz
Anchor 1
Bazı Projelerimiz
Hootsuite Social Thrones

Hootsuite is the most widely used platform for managing social media, loved by over 15 million people around the globe and trusted by more than 800 of the Fortune 1000. With Hootsuite, brands harness the power of social. Our platform brings together your social networks and integrates with hundreds of business applications. It’s the one place to build customer relationships, listen to the needs of the market and grow your revenue.

Learn how Growth Target can help you achieve your business goals. Check out our Marketing Plans!

Aptean

Aptean helps businesses profit, innovate and grow where the work gets done—in the call center, on the floor of the factory, at the end of the assembly line. That’s where Aptean’s CRM, ERP and Supply Chain software applications enable nearly 5,000 customers to satisfy their customers, operate more efficiently and stay at the forefront of their industry. Aptean is where software WORKS.

Learn how Growth Target can help you achieve your business goals. Check out our Marketing Plans!

bottom of page