Hizmetler

Şirketinizin planlı bir Büyüme Hedefi var mı?

 

Her şirketin, çalışanlarını vizyonu, tutkusu ve davranışları ile harekete geçirecek, ileriye taşıyacak, büyüme odaklı liderlere ihtiyacı var.

Her şirketin; motive, yaratıcı, paylaşımcı ve kendini sürekli geliştiren, büyüme odaklı çalışanlara ihtiyacı var.

 

Şirketinizin insan kapitalindeki gelişim sürecinde birlikte çalışmaya ne dersiniz? 

İşinizi büyütmek ve bir girişimci gibi inovasyonu tetiklemek istiyorsanız Growth Target sizinle çalışmaya hazır.

 

Growth Target; global şirketlere, yöneticilere ve girişimcilere, değişim ve büyüme odaklı liderlik gelişimi, mentorluk, dijital transformasyon, pazarlama, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Hizmet konularımız 4 ana başlıkta toplanmaktadır:
 

1- Bire-bir Kariyer ve Liderlik Gelişimi

2- Dijital Transformasyon Proje Yönetimi

3- Eğitim ve Danışmanlık

4- Keynote Konuşma

 

Startuplar, kısa sürede yıkıcı iş modelleri yaratıp büyüyerek, uzun süredir varolan markaların ve ürünlerin önüne geçiyor.

 

Ya sizin planlı bir büyüme hedefiniz var mı?

 

Şirketinizin ihtiyacı olan bireysel ve kurumsal değişim ve gelişim programını seçin, birlikte büyüme hedeflerinizi belirleyip gerekli çalıştayları hemen başlatalım.

Birkman® Koçluk ve Mentorluk Programı

Birkman Metodu iş geliştirme stilinizden, satış tarzınıza, ihtiyaçlarınızın ve güçlü yönlerinizin analizine kadar çok farklı bir bakış açısı ile hem profesyonel hem de özel yaşantınız hakkında farkındalık yaşamanıza yardımcı olur. 

Kurumlar bazında ise; birleşme ve satın alma, takımlar, yetki devri, liderlik ve değişim yönetimi ile koçluk gerektiren süreçlerde yararlanılır. 

Integral® Liderlik Gelişim Programı

Integral Liderlik Eğitimi organizasyonel ve kişisel gelişiminize yön vererek köklü bir değişime olanak sağlar. Organizasyonun stratejik liderlik ihtiyaçlarını desteklemek için her bir yöneticinin benzersiz liderlik kapasitelerini geliştirir ve performansını arttırır. Liderlik ve danışmanlık yaparken gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarır, ve süreçleri daha etkili yönetebilirsiniz.

Proje ve Yönetim Danışmanlığı

Şirketlerin ürün veya hizmetlerinin ortaya çıkarılması, hayati yol haritalarının belirlenmesi organizasyonların içerik & akış tasarımı ve moderasyonu, şirketlerin tepe yönetim ekipleriyle, organizasyonu geleceğe taşıyacak değişim ve dönüşüm projelerinin oluşturulması, aksiyon planlarının hazırlanması gibi çalıştaylar içerir.

 
Video Eğitimleri
Integral Koçluğu nedir?

Integral Leadership Coaching Helping Leaders Optimize Their Performance.

 

“Integral” means comprehensive, whole, all-inclusive, complete. Consistent with this, Integral Coaching® refers to a way of developing leaders that is whole, complete and integrated – for lasting powerful transformational change.

Son Paylaşımlar