top of page
Hizmetler

Planlı bir Büyüme Hedefiniz var mı?

 

Her şirketin, çalışanlarını vizyonu, tutkusu ve davranışları ile harekete geçirecek, ileriye taşıyacak, büyüme odaklı liderlere ihtiyacı var.

Her şirketin; motive, yaratıcı, paylaşımcı ve kendini sürekli geliştiren, büyüme odaklı çalışanlara ihtiyacı var.

 

Şirketinizin insan kapitalindeki gelişim sürecinde birlikte çalışmaya ne dersiniz? 

İşinizi büyütmek ve bir girişimci gibi inovasyonu tetiklemek istiyorsanız Growth Target sizinle çalışmaya hazır.

 

Growth Target; global şirketlere, yöneticilere ve girişimcilere, değişim ve büyüme odaklı liderlik gelişimi, mentorluk, dijital transformasyon, pazarlama, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Hizmetlerimiz

KOÇLUK & MENTORLUK & KARİYER PROGRAMLARI

Profesyonel Birkman Method® Koçluk ve Mentorluk Hizmetlerı

İnteraktif Kişisel Gelişim ve Uygulamalı Farkındalık Programı

Integral Liderlik Gelişimi 

ve Yüksek Potansiyel Geliştirme Programı

Dijital Pazarlama, Transformasyon & Proje Yönetim ve Danışmanlığı

KİŞİSEL GELİŞİM & FARKINDALIK

LİDERLİK GELİŞİMİ PROGRAMLARI

PAZARLAMA PROJE & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Startuplar, kısa sürede yıkıcı iş modelleri yaratıp büyüyerek, uzun süredir varolan markaların ve ürünlerin önüne geçiyor.

 

Ya sizin planlı bir büyüme hedefiniz var mı?

 

İhtiyacınız olan bireysel ve kurumsal değişim ve gelişim programını seçin, birlikte büyüme hedeflerinizi belirleyip gerekli çalıştayları hemen başlatalım.

mentorluk-egitimi.jpg

Birkman® Koçluk ve Mentorluk Programı

Birkman Metodu iş geliştirme stilinizden, satış tarzınıza, ihtiyaçlarınızın ve güçlü yönlerinizin analizine kadar çok farklı bir bakış açısı ile hem profesyonel hem de özel yaşantınız hakkında farkındalık yaşamanıza yardımcı olur. 

Kurumlar bazında ise; birleşme ve satın alma, takımlar, yetki devri, liderlik ve değişim yönetimi ile koçluk gerektiren süreçlerde yararlanılır. 

IC2.png

Integral® Liderlik Gelişim Programı

Integral Liderlik Eğitimi organizasyonel ve kişisel gelişiminize yön vererek köklü bir değişime olanak sağlar. Organizasyonun stratejik liderlik ihtiyaçlarını desteklemek için her bir yöneticinin benzersiz liderlik kapasitelerini geliştirir ve performansını arttırır. Liderlik ve danışmanlık yaparken gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarır, ve süreçleri daha etkili yönetebilirsiniz.

Image by Armand Khoury

Kariyer Danışmanlığı​ Programı

Kendi yetkinliklerine ve güçlü alanlarına dayalı mesleki eğilimlerinle kendini keşfe ve doğru üniversite tercihlerine hazır mısın?

Bu program ile güçlü ve zayıf yönlerinizin farkına varacak, kişisel ve sosyal eğilimlerinizin yanı sıra başarılı olabileceğiniz kariyer yollarını gösteren genel bir rapora sahip olacaksınız!

Anchor 1
Video Eğitimleri
Integral Coaching

Integral Leadership Coaching Helping Leaders Optimize Their Performance.

 

“Integral” means comprehensive, whole, all-inclusive, complete. Consistent with this, Integral Coaching® refers to a way of developing leaders that is whole, complete and integrated – for lasting powerful transformational change.

Son Paylaşımlar
bottom of page