top of page
Dijital Pazarlama Stratejisi, Yönetimi ve Danışmanlığı


Dijital dönüşümün kurumunuzu nasıl bir Büyüme motoruna dönüştürebileceğini öğrenin.


Growth Target, tüm dijital dönüşüm danışmanlığı ihtiyaçlarınız için tek durak noktasıdır. Growth Target'ın gerçek kuzeyi büyümedir. Büyümeye olan bu mutlak odaklanma, bugün kullandığımız ve geleneksel pazarlama, UX veya ürün tasarımında bulunmayan bir dizi growth hacking pazarlama yönteminin, aracının ve en iyi uygulamaların ortaya çıkmasına neden oldu.


2004 yılından bu yana, markaların çevrimiçi gelirlerini artırmalarına yardımcı olan, sektör lideri bir Dijital Pazarlama Danışmanı olarak kabul ediliyorum. Hedef kitleleriyle kolayca bağlantı kurabilmeleri için her müşterinin özel ihtiyaçlarını belirliyorum. Benim işim sizin kendi işinizi tanıtmanıza yardımcı olmak ve ben de sizin başarılı bir geleceğe sahip olmanızı sağlamak için buradayım.

Gerçekçi olmaya odaklanıyorum ve hedef belirleme sürecini her müşteriye sahip oldukları personel, yaratıcılık veya bütçeye ve hayal ettikleri şeye göre uyarlıyorum. Müşterilerin bunalmaması için projeleri adım adım ilerleyen bir sürece bölüyorum. Alıcı kişilikleri oluşturarak ve hedef kitlenin internette nerede vakit geçirdiğine dair veri toplayarak hedefleri daha iyi tanımlayabiliyor ve tüketici ihtiyaçlarını önceden tahmin edebiliyorum.

Kampanya için beklenen gerçekçi sonucun ne olabileceğini anlamak önemli. Karşılıklı anlayışa sahip olduğunuzda, müşteri hedeflerine ulaşmak ve daha iyi bir yatırım getirisi elde etmek için işbirliği yapmak ve ayarlamalar yapmak çok daha kolaydır.

Growth Target'ın iş hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Growth Target'ın iş hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.
Growth Target olarak, güçlü bir büyüme girişiminin ölçeklenebilir ve tekrarlanabilir, ürün tarafından yönlendirilen ve verilerden ilham alan parametreler dahilinde olduğunu biliyoruz. Hızlı büyüme; veri, ürün tasarımı, kullanıcı davranışı, medya ve pazarlamanın kesiştiği noktada yaşayan ürün içgüdüleri tarafından yönlendirilir.

Tüm pazarlama kanallarını entegre eden bir plan oluşturmanıza yardımcı olacağız. Ürününüzün kendini pazarlama şeklini geliştirmek için sizinle iş birliği yapacağız! İşletmenizi çevrimiçi ortamda büyütme şeklinizi nasıl dönüştürebileceğimizi keşfedin.

Digital social media
Image by Samuel Zeller
Image by Merakist
Dijital Strateji


Dijital dönüşüm stratejisine kapsamlı bir yaklaşım. Dünya dijitalleşti ve rekabet giderek dijital deneyimlerinizin ve dijital işinizin gücüne dayanıyor. 

Growth Target'da; 
1 - Büyümeyi sağlayan dijital deneyimler yaratmak için stratejiler oluşturuyor ve uyguluyoruz.
2 - Müşteri deneyimini ve sadakatini geliştirmek için dijital ve çevrimdışı işlerinizi uyumlu hale getirmenize yardımcı oluyoruz.
3 - Gelirleri en üst düzeye çıkarmak için işinizi dijital için düzenlemenize yardımcı oluyoruz. 

Stratejik ağlar ve ortaklıklar kurmaktan ekip oluşturma ve eğitmeye kadar iş stratejisini değerlendirme ve geliştirme konusunda engin deneyime sahibiz. Birlikte, müşterilerinizin seveceği bir strateji oluşturabiliriz. 

İşletmeniz için dijital strateji mi oluşturmak istiyorsunuz?
Bu işi bize bırakın. Sektörünüzdeki kalabalık ve rekabetçi pazarda sizi farklılaştırmak için ne gerektiğini biliyoruz.

Bugün bizi arayın veya e-posta gönderin ve hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Growth Marketing


Müşterilerimizin edinme, elde tutma, yönlendirme ve gelir konularında büyüme odaklı pazarlama stratejileri oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. 
 

Başarılı bir growth hacking stratejisi, ister bir uygulama, ister web sitesi, hizmet veya medya içeriği olsun, ürünün kendisiyle başlar. Müşteri deneyimine önem veriyor ve müşterilerimizin her birine etkili, sofistike sonuçlar sunarak onları çevrimiçi iş dünyasında öne çıkarıyoruz.
 

Çevrimiçi gelirinizi artırın ve potansiyel müşterilerin sizi geçip gitmesine izin vermeyin. Fikri, azmi ve kararlılığı olan şirketlere growth hacking pazarlama danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimiz köklü çok uluslu şirketlerden uluslararası startup'lara kadar çeşitlilik gösteriyor. Growth marketing hizmetlerimizle, mevcut müşterileri elde tutmak ve işinizi daha da büyütmek için yeni müşteriler bulmak için ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı oluyoruz.
 

Funnel inceleme ve optimizasyon hizmetleri sağlıyoruz ve öğrendiğimiz her şeyi edinme huninize uygulayarak sürekli olarak optimize ediyoruz.
 

AARRR: Acquisition, Activation, Retention, Referral, Revenue

SEO


2004'ten beri profesyonel SEO hizmetleri sunan arama motoru optimizasyonu uzmanı.
 

SEO'da başarı, web, içerik, ürün, sosyal ve e-posta iş akışlarındaki entegre stratejilerin bir sonucudur. İster bir startup ister bir işletme olun, doğru kişileri ürününüze yönlendirmek için yenilikçi SEO stratejileri ile en gelişmiş teknikleri kullanabiliriz.
 

2004 yılından bu yana, müşterilerimize teknik ve sayfa içi optimizasyon, bağlantı geliştirme stratejisi ve derinlemesine rekabet analizi ile arama motorlarında çevrimiçi görünürlüklerini artırmak için kapsamlı ve özel SEO hizmetleri sunuyoruz.


Bugün iletişime geçin ve SEO hizmetlerimizden nasıl yararlanabileceğinizi görün.

Anchor 1
Videos 
Hootsuite Social Thrones

Hootsuite is the most widely used platform for managing social media, loved by over 15 million people around the globe and trusted by more than 800 of the Fortune 1000. With Hootsuite, brands harness the power of social. Our platform brings together your social networks and integrates with hundreds of business applications. It’s the one place to build customer relationships, listen to the needs of the market and grow your revenue.

Learn how Growth Target can help you achieve your business goals.

Aptean

Aptean helps businesses profit, innovate and grow where the work gets done—in the call center, on the floor of the factory, at the end of the assembly line. That’s where Aptean’s CRM, ERP and Supply Chain software applications enable nearly 5,000 customers to satisfy their customers, operate more efficiently and stay at the forefront of their industry. Aptean is where software WORKS.

Learn how Growth Target can help you achieve your business goals.

bottom of page