Sıkça Sorulan Sorular

 01  Programa giriş bilgilerimi nasıl alırım?

Programa kayıt olup, şifrenizi oluşturup, mailinizi onayladıktan sonra sisteme giriş yapabilirsiniz.
Önemli: Sistem laptop ve desktop için optimize edilmiştir. Mobil'de sorun yaşayabilirsiniz.
 

 

 02  Programa ne kadar süre ile girebilirim?

Web platformunu program başladıktan sonra 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.

 

 

 03  Kişisel Gelişim ve Farkındalık programı hakkında

Kişisel Gelişim ve Eğitim programı 2 aylık bir programdır. Programda verilen bütün egzersiz ve uygulamaları zamanında tamamlayamazsanız sorun değil. Programa 3 ay boyunca giriş yapabilir ve eksik uygulamalarınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Program 9 adet farklı Eğitim içeriği ve 5 adet Farkındalık uygulaması içerir.  Program başlangıç tarihinden itibaren 12 hafta boyunca, belirlediğiniz günlerde web platformu üzerinden belirli uygulamaları yapmayı içerir.
 

  • Uygulamaları "daha sonra yapmayı seçerseniz" bir sonraki bölüme geçiş yapamazsınız

  • Farkındalık egzersizleri ve uygulamalarını yapmadan bu programdan bir başarı elde etmeniz pek mümkün değildir.

 

 04  Program nasıl çalışır?

Eğitimlerim - Sisteme giriş yaptıktan sonra Eğitimlerim bölümündeki Integral programına tıklayarak eğitim programını takip edebilirsiniz.

Eğitim içeriği - Her eğitim İçeriği farklı sorular ve uygulamalar içerir, buradaki sorulara verdiğiniz yanıtlara göre puan kazanırsınız.

Puanlama sistemi belirli bir mantıkla işler.

 

Yanlış cevap, bir soruya ‘hala üzerinde çalışıyorum’ dediğinizde tetiklenir, program sizi bir önceki eğitim içeriğine yönlendirerek o eğitim içeriğini tamamlamanız için size zaman kazandırır.

Doğru cevap, bir soruya ‘uygulamayı yaptım‘ dediğinizde tetiklenir. Sistem bu durumda sizi bir sonraki eğitim içeriğine yönlendirir.

Puanlama - Her doğru cevap için 10 puan kazanırsınız, dolayısı ile programı tamamladığınızda herkes gibi bütün puanları toplamış olursunuz.

Canlı toplantı - Program süresince canlı programlar da olacak. Bu toplantıların tarih ve zamanını Canlı/Takvim menüsünden takip edebilirsiniz. Webinarlar 1.000 kişi ile sınırlıdır. Canlı yayına giriş yapamazsanız bir kaç gün sonra programı Tekrar İzle bölümünden seyredebilirsiniz.

Önemli: menüdeki Tekrar izle sekmesinden daha önce yapılmış program kayıtlarını izleyebilirsiniz.

 

 05  Programın bana katkı sağlaması için ne yapabilirim?

Program süresince size verilen bütün egzersiz ve uygulamaları zamanında yapmanız kişisel ve profesyonel gelişiminizde size maksimum katkıyı sağlar. Özel işleriniz ve projeleriniz varsa zaman yönetimi yaparak her hafta Pazar günü bir kaç saatinizi bu programa dedike etmeniz önerilir.

 

 

 06  Programla ilgili eğitmene bir sorum var nasıl gönderebilirim?

Program başladığında eğitmene programla ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmen tek tek cevap vermek yerine, toplu olarak Web platformu üzerinden bütün gruba Soru & Cevap bölümünden mesaj göndererek sorularınıza cevap verir, böylelikle aklınızdaki her türlü soruya cevap bulabilirsiniz. 

 07  Sisteme giriş ile ilgili destek nasıl alabilirim?

Program ile ilgili her türlü sorunuz için platformun Soru & Cevap bölümünü kullanabilirsiniz.