top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 01  Eğitim Programına giriş bilgilerimi nasıl alırım?

Programa kayıt olup, şifrenizi oluşturup, mailinizi onayladıktan sonra sisteme giriş yapabilirsiniz.

Önemli: Eğitime geç girişleri önlemek amacıyla kayıt linki program başladıktan 14 gün sonra pasif hale gelecektir. Kayıt olmakta geciktiyseniz, bir sonraki eğitim programının tarihini bu siteyi takip ederek öğrenebilirsiniz.

 

 

 02  Eğitim Programına ne kadar süre ile girebilirim?

Sistemi program başladıktan sonra 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.

 

 

 03  Kişisel Gelişim ve Farkındalık eğitim programı hakkında

Kişisel Gelişim ve Eğitim programı 12 haftalık bir programdır. Programda verilen bütün egzersiz ve uygulamaları zamanında tamamlayamazsanız sorun değil. Programa 3 ay boyunca giriş yapabilir ve eksik uygulamalarınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Program 9 adet Eğitim içeriği ve Farkındalık uygulamaları içerir. Bu eğitim programı, başlangıç tarihinden itibaren 12 hafta boyunca,  belirli tarihlerde size sunulan uygulamaları yapmanız için tasarlanmıştır.

ÖnemliUygulamaları sırası ile yapmadan bir sonraki uygulamaya geçiş yapmanız halinde programdan bir fayda sağlayamazsınız. Farkındalık egzersizleri ve uygulamalarını yapmadan bu programdan bir başarı elde etmeniz pek mümkün değildir.

 

 04  Programa nasıl kayıt olabilirim?

Bu bölümü programa başlamadan önce okuyunuz lütfen.


+ Programa bu bağlantıdan kayıt olun:
https://growthtarget.talentlms.com/catalog/info/id:126

+ Sistem tarafından size gönderilen onay mailini onaylayıp sisteme giriş yapın.

*Programa yukarıdaki linkten kayıt olduktan sonra isteğe bağlı olarak Web veya aplikasyon üzerinden de programa giriş sağlayabilirsiniz.
 

Kurs Kataloğu:

https://growthtarget.talentlms.com/catalog/index

 

Kurs Takvimi:

https://growthtarget.talentlms.com/calendar/index

Programa giriş yaptıktan sonra program içinde üst menüde yer alan “bildirimleri" açmayı unutmayın lütfen. Bu sayede program boyunca size gönderilen bildirimleri alarak programda ilerleyebileceksiniz.

 

Önemli: Programdan maksimum fayda sağlayabilmek için uygulamaları belirlenen tarihler içerisinde ve her uygulama için kendinize en az bir hafta zaman vererek yapmanız önerilir.
 

 

 05  Eğitim Programının bana katkı sağlayabilmesi için ne yapabilirim?

Program süresince size verilen bütün uygulamaları zamanında yapmanız kişisel ve profesyonel gelişiminizde size maksimum katkıyı sağlar. Özel işleriniz ve projeleriniz varsa zaman yönetimi yaparak her hafta Pazar günü bir kaç saatinizi bu programa dedike etmeniz önerilir.

 

 

 06  Eğitim Programı ile ilgili eğitmene bir sorum var nasıl gönderebilirim?

Eğitim başladığında eğitmene programla ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmen tek tek cevap vermek yerine, toplu olarak Aplikasyon üzerinden bütün gruba mesaj göndererek sorularınıza cevap verir, böylelikle aklınızdaki her türlü soruya cevap bulabilirsiniz. 

 07  Platforma giriş ile ilgili destek nasıl alabilirim?

+ Platforma giriş ve kullanımı ile ilgili her türlü desteği Platform sağlayıcısı vermektedir.

Destek hattı: https://help.talentlms.com/hc/en-us/

+ Eğitim programı ile ilgili her türlü sorunuza da programa üye olduktan sonra program içinden mesaj göndererek cevap alabilirsiniz.

bottom of page