top of page
Birkman® Kariyer Danışmanlığı

 

Öğrenciler için Çözümler

Kendi yetkinliklerine ve güçlü alanlarına dayalı mesleki eğilimlerinle kendini keşfe ve doğru üniversite tercihlerine hazır mısın?

Birkman Method anketi, çeşitli eğitim derecelerine sahip kişi veya öğrencilere kapsamlı ve yaratıcı çözümler sunar. Bu anket ile güçlü ve zayıf yönlerinizin farkına varabilir, ayrıca size en uygun eğitim alternatiflerinin ne olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Birkman Method anketiyle, 3 aşamadan oluşan pek çok genel sorulara cevap verecek ve yanıtlarınızın sonunda, kişisel ve sosyal eğilimlerinizin yanı sıra başarılı olabileceğiniz en önerilen kariyer yollarını gösteren genel bir rapora sahip olacaksınız!

Growth Target Öğrencilere Nasıl Yardımcı Olur?
 

Gerçek kişisel özelliklerini, ilgi alanlarını ve mesleki eğilimlerini keşfetmeni sağlayarak, kişisel farkındalığını yükseltmene yardımcı olacaktır.


Potansiyelini Growth Target İle Farket

Yaşamında önemli adımlardan biri olan Üniversite ve program tercihin kariyerinde çok önemli yer tutacaktır. Bu nedenle bilimsel yöntemler ile kişisel özelliklerine dayalı doğru üniversite program tercihi yapmana destek olup, yaşam başarını destekliyoruz.

Üniversite program tercihin, üniversite eğitimin ve kariyer yönetimini entegre ederek iş yaşamında fark yaratacak başlangıç yapman için her türlü desteği Growth Target ile sunuyor olacağız.

 

Growth Target Ebeveynlere Nasıl Yardımcı Olur?

Çocuğunuzun güçlü ve zayıf yönlerinin farkına varın

Growth Target gelecekteki kariyerleri ve yaşamları için gerçekçi beklentiler geliştirmeleri adına, ebeveynlerin çocuklarının davranış özelliklerini keşfetmelerine ve anlamalarına yardımcı olur.

Böylece ebeveynler, eğitim ve meslek yollarına dayanarak çocuklarına, kişisel ilgi alanlarına ve güçlü yönlerine göre doğru üniversite programı seçimlerini keşfetmeleri için rehberlik edebilirler.

Rapor, ebeveynlerin çocuklarının geleceğine yatırım yapmalarına ve buna bağlı olarak günümüzün masraflı eğitim ortamında zaman ve paradan tasarruf etmelerine olanak sağlayacaktır.

Growth Target'ın Sunduğu Birkman Method Neyi Ölçer?
 

Birkman Method Yaşam ve Öğrenme Tarzları Haritası Sembolleri, İlgi Alanları, Davranışlar ve İhtiyaçlar dahil olmak üzere ölçülen birçok faktörden elde edilir. Kişinin yaklaşımı, tarzı ve motivasyon alanları ile ilgili benzersiz bir yönü temsil ederler.

Programa 3 Kolay Adımda Katılabilirsiniz

01

PROGRAMA KAYDOL

  • İletişim formunda "Kariyer Danışmanlığı" programını seçerek programa kaydolunuz. 

02

SATIN AL

  • Program ücreti: 36.500 TL 
    *Birkman Method testi
    (16.500 TL) fiyata dahil değildir.

  • Programda 1 saat değerlendirme ve yorumlama hizmeti verilir.

  • Görüşmeler Online/Skype/Zoom/Google Meet üzerinden yapılır.

03

RANDEVU AL

  • E-postanıza gönderilen Birkman Method testini yaptıktan sonra değerlendirme ve yorumlama hizmeti için randevu alınız.

  • Görüşme için size uyan tarih ve zamanı belirleyiniz.

The Birkman Method® Test Ekranlarından  Örnekler

KARİYERİNİ

YÖNET

Anchor 1
Video Tutorials 
Birkman Method

The Birkman Map summarizes the key data points from The Birkman Method personality assessment on a colorful and memorable gradated grid. This video reviews the two axes of the Birkman Map and what the four Birkman colors represent.

bottom of page